3D návrhy

Dětský pokoj pro holky

Tento dětský pokoj se samostatnou šatnou je určen pro dvě holčičky ve věku 8 a 2 let. Je navržen tak, aby každá z holčiček měla svůj koutek na spaní s odkládáním drobností a práci na svém pracovním stole. Po celé jedné stěně je úložný prostor pro hračky a knihy v nižší bílé komodě s výklopnými dvířky ve dvou barevných odstínech. Samostatná šatnička slouží pro ukládání ošacení ve skříni a komodě vyráběné na míru. Jedno proutěné křesílko slouží mimo jiné i pro maminku na posezení a čtení třeba pohádek před spaním. Celý prostor je laděn do něžného nádechu starorůžové a fuchsiové barvy s převahou bílé. Na dvou protilehlých stěnách je použita tapeta s jemným květinovým vzorem. K doladění barevného konceptu slouží proutěné křeslo, proutěné úložné košíky a stolní proutěná lampička.

Předsíň se světlým dřevem a modrou

Krásný vstupní prostor v zrekonstruovaném rodinném domku v Jižních Čechách s dvěma průchody s klenbou je zařízen úložnou skříní, komodou a lavicí ze světlého dřeva s modrou kombinací. Nad komodou u vstupních dveří visí více rámečkový obraz s rodinnými fotkami. Nad lavicí jsou dvě úrovně věšáků, aby mohly dosáhnout i menší děti. Na podlaze je původní dlažba, kterou klient nechtěl měnit.

Dětský pokoj pro dva kluky

Dětský pokojík pro dva kluky ve věku 6 a 5 let je podle přání jeho obyvatel laděn do barevných odstínů modré a zelené. Každý z kluků má svou oblíbenou barvu, která nesměla v jejich pokoji chybět. Celý prostor je doladěn doplňujícím akcentem dřeva na podlaze i parapetech a je rozdělen do jednotlivých zón. Každý kluk vlastní svůj koutek na práci u rostoucího psacího stolu i s rostoucí židlí a skříňkami s úložným prostorem pro své věci, hračky, knížky a případně oblečení. Pro jejich oblečení však slouží i samostatná šatna, která sousedí s jejich pokojem. Skříňky jsou úmyslně postaveny zády k sobě, aby tak vytvářely intimní prostor pro každé dítě zvlášť. K odpočinkovému lenošení a čtení slouží rozkládací pohovka, která poslouží i jako lůžko pro případné přespání kamaráda. Vedle pohovky je mělká knihovnička na uložení knih. A nezapomeňme i na spací kout s postelemi, lampičkou a malým úložným prostorem v podobě domečku místo nočního stolku.

Dětský pokoj pro malou holčičku

Dětský pokojík pro malou holčičku ve věku 3 let s použitím vybavení pokoje co nejdéle do dospělosti. Na dvě zdi je umístěna dětská tapeta, která uspokojí oči tříleté holčičky, a dá se v budoucnu zaměnit za jinou, jak holčička bude dospívat. Stejně tak samolepící dekorace v podobě motýlků na zdi  u psacího stolu a louky u dolní lišty. Pokoj je poměrně velký pro jedno dítko, a tak je skvělé, že si může holčička dopřát velkou 120cm širokou postel, kde zprvu pohodlně může uspávat děvče rodič a později přespávat kamarádka. Také se zde vešlo bílé ratanové houpací křeslo pro relaxaci, čtení knížek nebo maminku pro čtení pohádek při uspávání. Barevně je prostor laděn do červenobílé barvy s  doplňující světlou zelenou na povlečení postele, polštářků na ratanovém křesle a dekoraci rozkvetlé louky. Úložný prostor pro šatstvo je umístěn do vestavné skříně vyráběné na míru od truhláře.  Pro hračky a knihy jsou navržené sektorové skříňky pod střešním oknem a vedle ratanového křesla.

Pokojíček pro dva fotbalisty

Pokojíček pro dva fotbalisty ve věku 9 a 7 let. Oba školáci nadšení fotbalisti mají rádi zelenou i modrou barvu. Kluci mají spoustu svých pokladů a šatstva, proto byla navržena vestavná skříň na celou jednu stěnu místnosti. Dveře skříní jsou polepené popisovatelnou tapetou, takže kluci se mohou kreativně realizovat. A část stěny s vestavnou skříní je polepena korkem s funkcí nástěnky. K jejich výtvorům a nápadům je také určena velká magnetická a popisovací tabule na vedlejší stěně. Před ní leží velký sedací fotbalový pytel na odpočinek a blbnutí. Na míru je také navržena skříň vpravo pod střešním oknem  v kombinaci poliček a dvířek k ukládání dalších hraček. Každý z kluků má svůj psací stůl a postel. Jedna z postelí má zasunutou přistýlku k přespání návštěv. U postelí jsou tři čtvercové  poličky místo nočních stolků, kde si kluci mohou odkládat knihy a jiné drobnosti. Je zde i lampička na osvětlení postýlek. Vedle vstupních dveří jsou tři háčky ve tvaru postaviček v pohybu k zavěšení třeba oblečení.