Nabídka služeb

Domov by měl být naším útočištěm

Náš domov je naše zásadní místo, kam se vracíme ať už každý den nebo po nějaké době strávené na cestách nebo dovolené. A takové místo by se nám mělo stát bezpečným a harmonickým útočištěm, kde se cítíme příjemně, samy sebou a kde potřebujeme načerpat novou energii pro každodenní putování životem s radostí. Nezáleží na tom, zda se stane naším útočištěm jen malý byt či garsonka nebo naopak rozlehlý rodinný dům. Podstatné je, že prostředí našeho domova by nás mělo „dobíjet“. Takový domov by měl odrážet nejen Vaší osobnost a životní styl, ale také Vaše osobní potřeby, aby se stal funkčním a zároveň pohodlným a příjemným místem vyzařujícím lehkost bytí. Když vstoupíte do takového domova, musí Vás ovanout konejšivý závan klidu a úlevy, kde zapomenete, co se děje venku, a úplně se uvolníte.

Jako interiérový designér vám dokáži poradit, jak na to. Spolu vyladíme vaše bydlení ať už osobně nebo jen online a Váš byt či dům dostane hned novou energii. Nebo můžete využít jen mých doplňkových služeb jako jsou Dárkové poukazy, společné nákupy, homestaging (příprava nemovitosti k prodeji), redesign stávajícího interiéru nebo feng shui.

 

Energie okolního prostředí každého z nás hluboce ovlivňuje... Odraz vašeho domu se promítá do vašich myšlenek a zhmotňuje se.“

Marie Diamond

key, klic, navrhy interieru
navrhy interieru, nova energie

 

Dovolte si nový interiér a vytvořte si s mou pomocí domov, který Vás bude každý den „dobíjet“.

navrhy interieru, dum
navrhy interieru

Nebytové prostory

Domov je domov, ale co takhle komerční prostory? Také je to prostor, který na nás nějakým způsobem působí, když do něj vstoupíme. Ráda vám pomohu navrhnout i nebytové prostory, aby se vaši zákazníci v něm cítili skvěle a často se k vám vraceli. Obzvláště jsou mojí srdcovou záležitostí prostory určené dětem – dětské koutky, mateřská centra, školky a ZŠ, ale dokáži vám pomoci i s obchůdky nebo menšími kancelářemi.

navrhy interieru